قالیشویی فرمانیه

قالیشویی فرمانیه

فرمانیه در شمال تهران و در منطقه ۱ شهرداری تهران و در منطقه شمیرانات واقع شده است. نام این منطقه برگرفته از صاحبان متمول سابق این منطقه است: خانواده فرمانفرمائیان. دزاشیب دارای بالاترین کیفیت خدمات قالیشویی فرمانیه است و سرویس vip و تحویل ۴۸ ساعته را در دستور کار دارد. محدوده فرمانیه از سمت غرب با چیذر و کامرانیه، از سمت جنوب با اختیاریه و صدر، از شمال و شرق با میدان نوبنیاد، حصار بوعلی و  نیاوران در مجاورت است. خیابان فرمانیه (شهید دکتر لواسانی)، جزو خیابانهای اصلی منطقه می‌باشد که از چهارراه فرمانیه در شرق آغاز شده و تا چهارراه کامرانیه و بلوار اندرزگو در غرب امتداد دارد. سپس یک انشعاب از این خیابان از چهارراه کامرانیه به سوی‌ شمال غرب حرکت می‌کند و سرانجام به خیابان دزاشیب در تقاطع خیابان عمار منتهی‌ می‌شود.

قالیشویی در محدوده فرمانیه

قالیشویی در محدوده فرمانیه با استفاده از کادری مجرب سال ها در خدمت همشهریان عزیز تهران می باشد و با ارائه ی خدماتی متمایز در امر شستشو فرش، خشکوشویی انواع مبلمان، خوشخواب، موکت و فرش در محل و کلیه خدمات ترمیم و رفوگری و همیشه با حفظ کیفیت در خدمات دهی دامنه خدمات رسانی را گسترده کرده و همیشه به پیشرفت فکر میکنیم.

قالیشویی در منطقه فرمانیه

قالیشویی در منطقه فرمانیه افتخار دارد با توجه به پیشرفته شدن تکنولوژی های مدرن دنیا، با دارا داشتن نیروهای متخصص در حوزه فرش، شعبات جدیدی را در سراسر ایران اسلامی تاسیس نماید.

از این رو شما عزیزان می توانید در شهر یا محله خود، و در اسرع وقت، به صورت اینترنتی یا تلفنی سفارش را ثبت نمایید تا واحد حمل و نقل قالیشویی بلافاصله در محل حاضر شده و فرش، موکت، مبل، قالی و سایر موارد را از شما دریافت کنند.

قالیشویی دزاشیب می تواند به ساکنین این محله کمک کند تا محیط آرام و پاکیزه ای در کنار خانواده خود داشته باشند.

قالیشویی در اطراف فرمانیه

قالیشویی در اطراف فرمانیه | کارخانه قالیشویی دزاشیب عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران تاسیس سال ۱۳۳۱ بهترین و خوب ترین قالیشویی در محله گیشا و کوی نصر. راز ماندگاری ۶۶ ساله قالیشویی دزاشیب همیشه و همیشه رضایت مشتریان این مجموعه بوده است. شرکت قالیشویی دزاشیب به عنوان اولین کارخانه قالیشویی فعال در کشور علاوه بر مشتریان عزیز و دوست داشتنی در سراسر تهران با افتخار توانسته اعتماد برخی از ارگانها و نهاد های دولتی از جمله: بیت مقام معظم رهبری، شرکت ایرانسل، شرکت همراه اول، دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه تهران را جلب کند و سفارش بیش از ۵۰% فرشهای این مجموعه ها را با افتخار انجام دهد.

رفوگری در فرمانیه

ارائه کلیه خدمات رفوگری در فرمانیه اعم از رفوگری ، مبل شویی و خدمات ترمیم از تخصص های ما در رفوگری می باشد. خوشحالیم که با تیم متخصص می توانیم خدمات مان را در سراسر استان تهران به همشهریان عزیزمان ارائه نماییم.
یافتن بهترین رفوگری , قالیشویی دزاشیب می تواند برای شما دردسرهای عظیمی را به همراه داشته باشد. میتوانید تنها با اعتماد به ما با تجربه ی ۳۰ ساله مان مناسب ترین و ایده آل ترین خدمات رفوگری,قالیشویی دزاشیب را دریافت نمایید.
ما اقدام به پخش سرویس های خود در سراسر تهران نموده ایم و با اولین تماس شما نزدیک ترین سرویس ما به منطقه شما جهت ارائه خدمات اعزام می گردد.
خدمات رفوگری فرش ما بدون هیچ محدودیتی می باشد.

شماره تماس : ۰۲۱۲۲۷۹۹۰۰۱۰۲۱۲۲۷۹۰۰۲۰۲۱۴۴۲۴۴۰۱۱۰۲۱۴۴۲۴۴۰۱۲۰۲۱۴۴۲۴۴۰۱۳۰۲۱۸۸۵۰۰۰۱۴