پیدا کردن قالیشویی ارزان ، دغدغه بسیاری از خانمهای ایرانی است. شستن فرشها در قالیشویی ، منجر به صرفه جویی در مصرف آب، صرفه جویی در وقت و انرژی افراد می شود. فرش، یکی از لوازم مهم در خانه ما ایرانیان است. ایرانی ها، به زیبایی و سلامت فرشهای خود اهمیت می دهند و همواره به دنبال بهترین و زیباترین فرشها هستند. بعد از مدتی، فرشها و قالی های خانه شما به شستشو نیاز پیدا می کنند. نگهداری فرش به صورت اصولی، دغدغه بسیاری از خانمهای خانه دار است. بسیاری از خانمهای ایرانی، در سال حداقل ۲ بار اقدام به شستن فرشهای خانه خود می کنند. فرش ها را هم می توان به صورت دستی و هم به کمک ماشین شست. فرآیند شستشوی فرش، کاری حرفه ای است و برای انجام دادن آن باید به متخصصین این کار مراجعه کرد. سپردن مسئولیت شستن فرشها به یک قالیشویی ، کاری است که درصد زیادی از خانمها انجام می دهند.

قالیشویی ارزان

قالیشویی ارزان

اهمیت به نوع فرش در قالیشویی

فرشها، انواع مختلفی دارند. فرشهای پشمی، نخی، ابریشمی و دستباف از جمله انواع فرشها هستند. قالیشویی های معتبر و حرفه ای با طرز شستشوی هریک از این فرشها به طور کامل آشنایی دارد. مثلا فرشهای دستباف را نباید با مواد شوینده قوی و با ضربه و فشار شست؛ زیرا از لطافت و زیبایی فرش دستباف کم می شود. فرشهای نخی و پشمی، کیفیت بالایی دارند؛ اما در تار و پود آنها، گرد و غبار زیادی به دام می افتد و در نتیجه به سرعت نیاز به شستشو پیدا می کنند. در این فرشها، تراکم گره ها زیاد است و شستشوی آن برای افراد عادی بسیار سخت است؛ زیرا زمانی که آب توسط این فرشها جذب می شود، وزنشان بسیار سنگین می شود و جابه‌جایی آن بسیار مشکل می شود. در نتیجه، افراد با سپردن فرشهای خود به یک قالیشویی ارزان و باکیفیت، می توانند خیال خود را از بابت تمیزی فرشهایشان راحت کنند. این کار، بسیار راحت تر از شستن فرشها داخل منزل است. در جامعه امروزی که خانه ها به صورت آپارتمانی هستند، شستن فرشها در قالیشویی، بهترین و عاقلانه ترین کار است. انتخاب یک قالیشویی ارزان یک انتخاب هوشمندانه است.

در هنگام انتخاب قالیشویی، باید به چه نکاتی توجه کنید؟

وقتی به دنبال بهترین قالیشویی ارزان می گردید، باید به نکات مهم برای انتخاب قالیشویی توجه کنید. شما باید در هنگام انتخاب بهترین قالیشویی، این نکات را در نظر داشته باشید:

  • به سراغ قالیشویی های حرفه ای و باتجربه باشید. به نظرات دیگر مشتریان آن قالیشویی توجه کنید.
  • بهتر است قالیشویی تمام اتوماتیک و مکانیزه را انتخاب کنید. شستن فرش و قالی با دستگاه، نسبت به شستن فرشها با دست، آسیب کمتری به فرش شما می رسد.
  • به سراغ یک قالیشویی منظم باشید که فرش شما را طبق زمانبندی دقیق به شما تحویل می دهد.
  • قالیشویی موردنظر شما باید نیروهای جوان و باتجربه داشته باشد تا به بافت فرش شما آسیبی نرسد و فرشتان به خوبی تمیز شود.
  • قالیشویی باید خدماتی مانند رفو و تعمیرات فرش را برای شما انجام دهد. رفو و تعمیرات فرش، باعث می شود نخ های فرش و ایرادات فرش برطرف شود و زیبایی ظاهری فرش شما حفظ شود.
  • قالیشویی موردنظر شما باید فرشها را از منزل شما بدون هزینه حمل کند و به محل قالیشویی ببرد. هم چنین بعد از اتمام کار شستشوی فرشها، باید آنها را به صورت رایگان از قالیشویی به خانه شما بیاورد.

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی چگونه انجام می شود؟

در ابتدا فرش به وسیله دستگاه مخصوص خاک گیری می شود. در مرحله بعد، آب از زیر فرش عبور داده می شود و نجاستها و کثیفی های فرش از بین می رود. سپس فرش با استفاده از مواد شوینده مخصوص، در مکانهای بزرگ و مخصوص شسته می شود. اغلب از پودر و شامپو برای شستشوی فرشها استفاده می شود. در مرحله بعد، فرش با استفاده از مواد ضدعفونی کننده و ضدحساسیت، ضدعفونی می شود. در انتها نیز فرش با دستگاه های اتوماتیک آبگیری و خشک می شود.

اگر فرش دستباف باشد، بعد از شستشو و خشک شدن، نیاز به پرداخت خواهد داشت. پرداخت به معنای صاف کردن سطح فرش است. به همین دلیل، قالیشویی فرش را پرزگیری و پرداخت می کند. اگر حاشیه های فرش در اثر شستشو و استفاده از فرش آسیب دیده باشد، در قالیشویی چرم دوزی انجام می شود. چرم دوزی به معنای دوختن حاشیه های کناری فرش است.

قالیشویی

معرفی یک قالیشویی ارزان

قالیشویی دزاشیب، از بهترین و ارزان ترین قالی شویی ها در شهر تهران است. این قالیشویی، در سراسر تهران و اطراف تهران آماده آماده خدمت رسانی است. نیروهای کار حاضر در این قالیشویی، همگی از افراد ماهر و حرفه ای انتخاب شده اند که می توانند فرشهای شما را بدون کوچکترین آسیب و صدمه شستشو دهند و به شما تحویل دهند. حمل و نقل فرشها از درب منزل شما به محل قالیشویی، توسط تیم قالیشویی دزاشیب انجام می شود. شستشوی فرشها در قالیشویی دزاشیب، با کمک دستگاه انجام می شود. این دستگاه ها بسیار مجهز هستند و انواع فرشهای ایرانی، دستباف و ماشینی را با بهترین کیفیت شستشو می دهند. شستشوی فرشها در قالیشویی دزاشیب با شامپوی خارجی و مواد شوینده درجه یک انجام می شود.

تمام مشتریان قالیشویی دزاشیب ، از خدمات این قالیشویی ارزان و درجه یک راضی هستند. شستشوی فرشها توسط قالیشویی دزاشیب، بدون چروک و بدون شکستگی انجام می شود و پس از پایان شستشو، فرشها به صورت کامل آبگیری و خشک می شوند.

شستشوی فرشها در قالیشویی دزاشیب، توسط مدرن ترین دستگاه ها و به روش کاملا صنعتی انجام می شود. علاوه بر فرش، این قالیشویی، انواع پتو، پشتی، موکت، پرده و مبلمان را نیز شستشو می دهد و آنها را تمیز می کند.

در صورت نیاز فرش به تعمیر، کارهایی مانند رفوگری، ریشه بافی و شیرازه وزی توسط استاد کار ماهر انجام می شود. گاهی اوقات، ریختن مواد غذایی و ریختن چای و قهوه روی فرش، باعث می شود که روی فرش لکه های زیادی بر جای بماند و ظاهر فرش را نازیبا کند. قالیشویی دزاشیب، در ارائه خدماتی مانند لکه برداری و دواشویی متخصص است و هر گونه رنگ و لکه را به سرعت از روی فرش شما پاکسازی می کند.

قالیشویی دزاشیب، هر گونه اثر سوختگی را نیز از روی فرش شما از بین می برد. قالیشویی دزاشیب، در شستشوی انواع فرشهای ابریشم، گل ابریشم، دستباف، ماشینی کرم دار و طرح بلژیکی بسیار ماهر است و می تواند انواع فرشها را به خوبی شستشو دهد و آنها را تمیز کند.

قالیشویی دزاشیب هرگز تعطیل نیست. شما می توانید در تمام روزهای سال و حتی در ایام تعطیل با قالیشویی دزاشیب تماس بگیرید و از خدمات شستشوی فرش و گلیم این مزکر بهره مند شوید.

دزاشیب، یک قالیشویی ارزان قیمت و حرفه ای است که فرشهای شما را با بهترین کیفیت شستشو می دهد و آنها را تمیز می کند. پس از اتمام کار نیز فرش ها به صورت اتو شده و لوله شده به درب منزل شما آورده می شود.

قالیشویی

قالیشویی

خدمات رفوگری نیز در قالیشویی دزاشیب انجام می شود و تمام پوسیدگی ها، بید خوردگی ها و پارگی های فرش از بین می رود. قالیشویی دزاشیب ، به سرعت و با بهترین کیفیت، فرشهای شما را می شوید و به شما تحویل می دهد. چنانچه ساکن تهران و اطراف تهران هستید، شستشوی فرشهای خود را به قالیشویی دزاشیب بسپارید تا آنها فرشهای شما را به بهترین شکل بشویند و فرش شما را تمیز و نو به شما تحویل دهند. اگر به دنبال یک قالیشویی ارزان هستید، قالیشویی دزاشیب بهترین گزینه برای شما است.

از شما می خواهیم که قالیشویی دزاشیب را به دوستان خود معرفی کنید.